Dahua HAC-HFW3231E-Z-DP-VP-27135-S2 2 Mpx HDCVI kamera
Kód: HAC-HFW3231E-Z-DP-VP-27135-S2
Neohodnotené
Na objednávku
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie
Vybavenie objednávky do 48hod.
počas pracovných dní
Podrobný popis
2 Mpx Starlight kompaktná HDCVI kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrom, Smart IR LED dosvit 100 m, 1/2,8" CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px @ 30 fps, citlivosť 0,001 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0001 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), motor zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, alarm I/O 1/1, audio input 1 (RCA), OSD menu, napájanie AC 24 V / DC 12 V, spotreba max. 14W, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnosť 1,09 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Dodatočné parametre
Kategória: HDCVI / 4v1 / Analog kamery
Hmotnosť: 1.49 kg
EAN: 6923172543134
Alarm I/O: Áno
Analýza tretích stran: Nie
Audio: Áno
I/O: Áno
Inteligentné funkcie: Nie
IR / LED přísvit: IR LED
Konštrukcia: Kompaktná
Maximálne rozlíšenie na IP kameru: 2 Mpx
Napájanie: 12V