Dahua LM32-F200 CCTV monitor Full HD LCD
Kód: LM32-F200
Neohodnotené
Skladom
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie
Vybavenie objednávky do 48hod.
počas pracovných dní
Podrobný popis
31,5" Full HD CCTV LED LCD monitor, uspôsobený pre použitie 24 hodin / 7 dní v týždni, max. rozlíšenie 1920 × 1080 px, pomer strán 16:9, pozorovací uhol 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, 1x USB port, kontrast 1400:1, jas 240 cd/m2, napájanie 100–240 V AC, spotreba 55 W, zabudované reproduktory 2x 4 W, súčasťou balenia 2 ks podperných nožičiek, držiak VESA 75 x 75 mm nie je súčasťou balenia, pracovná teplota od 0 °C do +40 °C, rozmery 731,4 × 432,6 × 67,5 mm, hmotnosť 3,9 kg
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
www.dahuakamery.sk
Dodatočné parametre
Kategória: Použitie 24/7
Hmotnosť: 5.28 kg
EAN: 6939554980909
Alarm I/O: Nie
Analýza tretích stran: Nie
Audio: Nie
Inteligentné funkcie: Nie
IR / LED přísvit: LED
Rozlíšenie: 4 Mpx
Typ monitoru: Použitie 24/7
Typ produktu: Monitory
Výrobca: DAHUA
Vstup: HDMI
Použitie 24/7: Áno
Uhlopriečka: 32"