Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B-S5 2 Mpx HDCVI dome kamera
Kód: HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B-S5
Neohodnotené
Na objednávku
Možnosti doručenia
HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlíšením 2 Mpx. Prednosťou tejto kamery je funkcia PoC (Power over Coax). Kamera má funkciu Day/Night a Smart IR LED s dosvitom až na 60 metrov. Zariadenie disponuje fixným objektívom 3,6 mm a má integrované funkcie pre vylepšenie obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, 2DNR. Naviac má kamera krytie IP 67.
Detailné informácie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie
Vybavenie objednávky do 48hod.
počas pracovných dní
Podrobný popis
2 Mpx PoC dome HDCVI kamera, Day/Night, 2Mpx CMOS, IR prísvit do 60 m, rozlíšenie 1920 × 1080 px, snímkovanie: CVI: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, AHD: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30fps, TVI: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, CVBS: 960H, citlivosť 0,02 lx / F1.9, 30 IRE, 0 lx IR on, pevný objektív 3,6 mm, uhol záberu: D: 100°, H: 84°, V: 45°, horizontálne otáčanie: 0°–360°, vertikálny náklon: 0°–78°, rotácia: 0°–360°, AWB, BLC, AGC, 2D NR, vstavaný mikrofón, provozná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájanie PoC (only CVI) / 12 V DC ±30 %, spotreba max. 4,9 W, rozmery: ø121,9 × 99,1 mm, hmotnosť 0,42 kg
Kamera má prepínateľný výstup HD/SD.
Príklady montáže
Montáž na strop
  • Prídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Montáž na stenu
Montáž na stĺp
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
www.dahuakamery.sk
Dodatočné parametre
Kategória: HDCVI / 4v1 / Analog kamery
Hmotnosť: 0.6 kg
EAN: 6923172520517
Alarm I/O: Nie
Analýza tretích stran: Nie
Audio: Nie
Inteligentné funkcie: Nie
Konštrukcia: Dome
Maximálne rozlíšenie na IP kameru: 2 Mpx
Mikrofón: Áno
Napájanie: 12V
Objektív: Fixný 3,6 mm